Big Ant Nylon Odzyskiwania Tow Strap Liny 11023 17636 FUNTÓW Awaryjnego Pojemność Heavy Duty Holowania (2.95 "x 19.68")

Big Ant Nylon Recovery Tow Strap Rope11023 17636 Lb Capacity Emergency Heavy Duty Towing Ropes 2
  • Sprzedawca HANGZHOU CARCHAIN CAR ACCESSORIES Store
  • Cennik US $19.99piece
  • Cena Sprzedaży US $19.99piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $0.00piece0% off
  • Oceny 4.9 (96)

Specyfikacja przedmiotu

Typ artykułuHolowania liny
Nazwa markiBigAnt

Opis Produktu

Big Ant Nylon Odzyskiwania Liny Holownicze tow Strap rope11023-17636 Lb Awaryjnego Pojemność Heavy Duty (2.95 " x 19.68 ")

trwały materiał nylon, 19.68 metrów długości i 2.95 cali szerokości 11023 i możliwości holowania 17636-lb. Gładsza wydajność niż tańsze poliester pasy, odzysku i pasek holownicze dla małych samochodów i małe ciężarowe szczególnie dla jeepy.
wzmocnione Podwójne Zapętlone kończy Końce-Dodatkowym obiciem na zapętlony aby chronić amatorskie i zapewniają dodatkową wytrzymałość na połączenia punkty.
wszechstronny-19.68 " długość pasek będzie zawsze zapewniają wystarczającej ilości, czy jego wykorzystywane do holowania lub odzysku pojazdu.
pozycja obowiązkowa dla kierowców, kiedy utknąć w błoto, piasek lub śniegu i inne złe sytuacja.
kompaktowy i Wygodny-UV/odporny na Warunki Atmosferyczne, może być szybko krotnie sposób po użyciu, łatwe do przechowywania i szybkie do wyschnięcia.

Opis produktu

Big Ant projekt dla niezawodnej holowanie Tow Pasek wyposażony w podwójne pętli. to jest odporna na warunki atmosferyczne, i wykonane z super wytrzymałego materiału dla długiego życia.
Pojemność produktu Ocena
Pojemność znamionowa-znany Również jako " montaż pojemność " lub " przerwa wytrzymałości. " to jest maksymalne obciążenie kompletny montaż może wytrzymać przed pull test awaria w laboratorium, gdy produkt jest nowy.
Limitu Obciążenie robocze-maksymalna waga załadować tie-down powinna podlegać podczas normalnej wykorzystanie. aby pomóc w tworzeniu właściwego tie-dół do pracy, Duże Ant, Internetowej Procy Stowarzyszenia i D.O.T. wymagane limitu obciążenie pracy, aby być 1/3 znamionowej pojemności.
Instrukcja obsługi
1. Dołączyć tylko do ramy pojazdu lub zaczepu wystarczająco silny dla ekstremalnych holowania stres przez formowanie pętli wokół ramki przez przechodząc jeden koniec pętli przez innych. lub dołączyć do ciągnika zaczep pin lub rama montowane tow hook.
bądź ostrożny z ostrymi krawędziami. pokrywa pasek z szmatę, jeśli to konieczne.
2. Napęd pojazdu powoli z dala od zatrzymany pasek aż zatrzymuje rozciąganie. paska będzie odrzut i uwolnić zatrzymany pojazdu. wykorzystanie ekstremalne ostrożność i stoją jasne.
3. W Celu zmniejszenia potencjał chłosta, koc lub płaszcz nad lay pasek po załącznik pojazdu. należy pamiętać, jeśli pasek jest przeciążony lub nieprawidłowo przymocowane, to może snap luźne jak gumką i spowodować obrażenia.
4. At zatrzymać lub gdy spowolnienie, utrzymać napięcie na pasek, aby uniknąć ścieranie od nawierzchni drogi.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
mamy szczerą nadzieję, że będziecie państwo zadowoleni z naszych klientów usług. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, proszę nie wahaj się skontaktować z nami.
chcielibyśmy robić, co możemy zrobić, aby ci pomóc. If nie jesteś zadowolony w dowolnym zakresie, prosimy o kontakt w celu uzyskania roztworu. Thank ciebie.

Podobne Produkty