EU Standard Bezprzewodowy Pilot Zdalnego Sterowania Eruiklink Włączniki Światła, 2 Gang 1 Way RF433 Ścienny Dotykowy Przełącznik Dla Inteligentnego Domu

EU Standard SESOO 2 Gang 1 Way Remote Control Switch Crystal Glass Panel Light Switch Wall
  • Sprzedawca Shenzhen RM Electronics LTD
  • Cennik US $19.33piece
  • Cena Sprzedaży US $12.56piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $6.77piece35% off
  • Oceny 4.8 (9)

Specyfikacja przedmiotu

Typ artykułuPrzełączniki
CertyfikacjaEmc,Rohs,Fcc,Lvd,Ce
Typ przełącznikaPilot zdalnego sterowania
Nazwa markiEruiklink
MateriałPlastikowe

Opis Produktu

główne Cechy:
z funkcją dotykowego i funkcji zdalnego sterowania, to jest wyposażony w pilota zdalnego sterowania.
przełącznika zdalnego sterowania posiada funkcję długodystansowych pilot, który jest do 100 metrów w otwartym polu i może wynosić do 20 metrów w pomieszczeniu, w celu spełnienia różnych potrzeb klientów.
z delikatny dotyk, można go łatwo kontrolować światło otwieranie i zamykanie
klucze dotykanie użytkowników może być wydany dźwięk " di ", i szybka, aby wybrać przełącznik kodu lub anulować szybka funkcja.
używane jako nocy światła w nocy, to może wybrać przełącznik kodu ustawienia lub anulować funkcję światła w tle.
zewnętrzna powłoka wykonana jest z ognioodpornego materiału z tworzywa sztucznego, skutecznie zapobiega przełącznik zapłonu.
sterowanie za pomocą drutu żywo, łatwy w instalacji, nie ma potrzeby okablowania i wymiany przełącznik przed bezpośrednio.
szkło hartowane panele, unikalna konstrukcja i luksusowy piękno.
zapobiec powstawaniu wycieku i niebezpieczeństwo porażenia prądem.
opis:
jest to włącznik światła z nowej generacji. przełącznik z zintegrowany projekt ma wodoodporny, ognioodporne funkcji i funkcję zapobiegania porażenia prądem.
to pozwala mokrą ręką operacji. z luksusowym i prosty wygląd, przełącznik zmieścić się w inny styl pokoju dobrze, i zwiększa pokój jest wygląd w stopniu.
przełącznik dotykowy przynosi najlepsze z domu bez konieczności złamać banku, i nadaje się do stosowania we wszystkich pokojach swojego domu, biznes i prowadzenia działalności.
wszystkie produkty są produkowane z wysokimi standardami i są certyfikat UE do stosowania w WIELKIEJ BRYTANII, w UE i innych krajach Europejskich.
pakiet zawiera:
* 1x Zdalnego Przełącznik Dotykowy
* 1x RF Pilota
* 1x DOPROWADZIŁY Transformator
* 2x Śruby
* 1x Instrukcja obsługi
* uwaga: Wszystkie przełączniki w wiązki mają funkcję zdalnego sterowania.
1. If wybrać nie ma pilota, nie ma pilota w opakowaniu!
jeśli potrzebujesz pilota, proszę wybrać " Przełącznik z RC ".
uprzejmie proszę pamiętać, że pilot jest not w zestawie baterii,możesz kupić ten baterii, jak poniższe zdjęcia pokazują łatwo w rynku
2. This Eruiklink przełącznik jest pojedynczy przełącznik drutu Żywo, nie ma potrzeby, aby podłączyć przewód neutralny, aby przełączać się, gdy go zainstalować.
3. This Eruiklink przełącznik przełącznik jest W Jedną Stronę i nie może być używany jak przełącznik Dwukierunkowy (Dwa przełączniki sterowania jedną lampę w dwóch różnych miejscach)
4. gdy lampa rozpocznie miga, pls łączą Linii kondensator między L i N Linii swojego światło uchwyt, PLS nie podłączać kondensatora do przełącznika.
5. W Przypadku, Gdy zasilanie jest WŁĄCZONE, zobaczysz wskaźnik w kolorze niebieskim (zwłaszcza w nocy)
o Transport
1. SHIPPING WORLDWIDE. We zrobić wysyłamy w ciągu 2-15 dni po weryfikacji płatności.
2. zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
3. tylko wysyłamy potwierdzający adresy zamówienia. Your adres zamówienia MUSI DOPASOWAĆ swój adres Wysyłki.
4. USŁUGA CZAS TRANZYTU jest provided przewoźnikiem i wyklucza weekendy i święta. tranzytu czasy mogą się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym. jesteśmy w stanie podjąć żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego opóźnienia.
5. Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty płatności, prosimy o kontakt z nami. będziemy śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko jak to możliwe z odpowiedzi. naszym celem jest zadowolenie klienta!
6 Ze Względu Na różnice statusu i czasu, my wybieramy wysyłać twój rzecz od nasz pierwszy dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.
7 nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku lub impôt podatku.
powrót i Zwrot
1. masz 7 dni na kontakt i 30 dni zwrócić go od daty jej był otrzymał. jeśli ten element jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, to jest rozpatrywane używane, a MY NIE WYDA CI Zwrot LUB WYMIANĘ. Nie ma żadnych WYJĄTKÓW!
2. Wszystkie wracać rzeczy MUSZĄ BYĆ w oryginalnym opakowaniu i musisz DOSTARCZYĆ nam numer śledzenia przesyłki, konkretnych powodów do powrotu, i twój po #.
3. My zwrócimy PEŁNĄ KWOTĘ ZWYCIĘSKIEJ OFERTY, po otrzymaniu towaru w jego pierwotnego stanu, opakowania ze wszystkich elementów i akcesoriów zawartych, PO ZARÓWNO Kupujący i Sprzedający anulować transakcję z aliexpress. KWOTĘ ZWYCIĘSKIEJ OFERTY. LUB, możesz zdecydować się na wymianę.
4. będziemy ponosić wszystkie koszty wysyłki, jeśli produkt (y) jest (są) nie jak w reklamie.
o Gwarancji
1.1 Lat Producent 's ograniczonej Gwarancji wadliwych elementów (z wyłączeniem elementów uszkodzonych i/lub nadużywać po otrzymaniu). akcesoria pochodzą z 3-month gwarancji.
2. Wadliwe elementy MUSZĄ BYĆ zgłaszane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (i w oryginalnym opakowaniu, jeśli to możliwe). musisz nam powiedzieć, co wada i dać nam swój numer zamówienia. MY NIE NAPRAWIĆ LUB WYMIENIĆ ELEMENTY Z UPŁYNĄŁ GWARANCJI.
o Opinie
utrzymujemy wysokie standardy doskonałości i dążyć do 100% satysfakcji klienta! twoja opinia jest bardzo ważna prosimy, że należy natychmiast skontaktować się z nami, ZANIM nam neutralną lub negatywną opinię, tak, że możemy w sposób zadowalający rozwiązać swoje obawy.
jeśli jest coś możemy pomóc lub dostarczyć, pls prosimy o kontakt z nami!