Car Styling Dla Suzuki SX4 Hatchback 2007 2008 2009 2010 2011 ABS Linii Ciała Wykończenia Pokrywy Protector Listwy Gumowe Drzwi Boczne 4 Sztuk

Fit For Suzuki SX4 2007 2008 2009 2010 2011 ABS Plastic Rubber Side Door Body Car
  • Sprzedawca Car Decoration Home
  • Cennik US $84.12piece
  • Cena Sprzedaży US $69.82piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $14.30piece17% off
  • Oceny 5.0 (23)

Specyfikacja przedmiotu

Typ artykułuStylizacja listwy
Nazwa markiKadore
Zewnętrzna badania certyfikacjiIso9001

Opis Produktu

pozycja Montaż: (Ten Produkt Jest Akcesoria Samochodowe)

kompatybilne Samochody: Dla Fit Dla Suzuki SX4 Hatchback 2007-2011

Opis przedmiotu:

warunek: 100% nowy materiał: Wysokiej Jakości ABS Gumy. obejmują: 4 Sztuk/zestaw wykonane w ISO 9001 obiektu, aby zapewnić dobrą jakość. łatwa instalacja, bez użycia narzędzi.3 M taśma klejąca samochodowych jest dołączone.

metoda instalacji:

Step1: należy oczyścić miejsce z 50% alkoholu, aby upewnić się, że nie ma kurzu.
Step2: usunąć 3 m klej z tyłu;
Step3: ciepła z 3 m klej przez pistolet na gorące powietrze; (końcówki do wprowadzenia na z dostarczane 3 m taśma jest do ogrzania uchwyty i obejmuje to sprawia, że klej na taśmie bardziej lepkie i będą one pozostać na dla kiedykolwiek!)
krok 4: instalacja produkty w odpowiednim miejscu, nie myć swój samochód w ciągu 48hours.

zauważ:

wszystkie nasze produkty są nie nadaje się do samochodu, który jest wariant wersji. jeśli twój samochód jest wariant wersji, proszę skontaktować się ze sprzedawcą przed zakupem.

co wysyłamy jest dokładnie tak, jak pokazuje zdjęcie, proszę potwierdzić ze zdjęciami przed licytujesz rzecz.

Warunki dostawy:

zawiadomienie o Rosja;
ze względu na ekspresowe firmę z Rosji aktualizować wiele nowych warunki dostawy, każdy odbiornik powinien nazwany w imię i nazwisko (imię i nazwisko, które w tym trzy słowa). Więc Proszę zostawić swoje imię i nazwisko? gdy zakup towarów. musimy go, aby zorganizować dostawę. Rozważyć, aby przynieść wam niewygodne, dziękuję za współpracę.

możemy wysyłać na całym świecie
przedmiot Zostanie Wysłany W Ciągu 3 dni roboczych, jak tylko Płatność Verified. kilka razy data zostanie opóźnione z powodu braku. jednak, będziemy informować poprzez E-mail.

NIE będzie odpowiedzialny za jakiekolwiek opóźnienia podczas porodu, w tym, ale nie ograniczając się do kontroli celnej opłata pocztowa, strajk, siły wyższej itp
numer śledzenia zostaną dostarczone, On-line śledzenia jest dostępny w? 3-5 dni po wysyłce.
jesteśmy w stanie dostarczyć towar do reszty świata.

będziemy korzystać z China Post Air Mail ” lub " EMS ekspresowego " lub " Hongkong poczta lotniczej poczta " dla kupującego, aby towary dostawy. The długości dłuższych artykułów, będziemy korzystać z " EMS ekspresowego " dla kupującego, aby dostarczyć.

" China Poczta Lotniczej Poczta ": Działka będzie generalnie być w 15 dni-35 dni przyjeżdżać twój adres.

czasami, ze względu na an nadmiernego liczba pakietu postu przetwarzania, lub pakiet kontroli celnej, czasami działka będzie opóźnione. ponieważ poczta lub zwyczajów, powodujących opóźnienia działki paczkę, czasami po 25 dni przyjeżdżać swój adres, a nawet miesięcy później paczkę, aby osiągnąć swój adres. For przykład, Brazylia będzie wybrzeże 25-60 dni.

" Hongkong poczta lotniczej poczta ": Działka będzie generalnie być w 15 dni-35 dni przyjeżdżać twój adres.
“ EMS wyrazić ”: zazwyczaj 7 dni-15 dni przyjedzie swój adres.
czasami, ze względu na poczcie uchwyty pakiety zwiększa ilość, lub działka celne, pakiet jest czasami opóźniony, inkluzje mogą być w 9 dni po przybyciu twój adres. For przykład, Brazylia będzie wybrzeże 25-60 dni
" EMS ekspresowego " i " EPacket ekspresowe "

Podobne Produkty