Darmowa Dostawa! Sygnał Bezprzewodowy GSM Systemy Alarmowe antywłamaniowe Intruz Bezpieczeństwo Startowej Przewodowy PIR/Drzwi Czujnik Rosyjski głos PDF instrukcja

Free Shipping Wireless GSM Intruder Burglar Alarm Systems Security Home Wired Signal PIR Door Sensor Russian
  • Sprzedawca eMastiff Official Store
  • Cennik US $57.00piece
  • Cena Sprzedaży US $39.90piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $17.10piece30% off
  • Oceny 4.8 (7)

Specyfikacja przedmiotu

Interfejs wideoNie
Typ alarmuAlarm,SMS,Kontrola aplikacji
JęzykAngielski
WyświetlaczTak
Hasło KlawiaturaTak
Interfejs komunikacyjnyPrzewodowy
Nazwa markieMastiff
Zestaw KonfiguracjiCzujnik drzwi
Typ uzbrojeniaFR Zdalnego kontrolera
Typ wtyczkiUe wtyczka

Opis Produktu

uwaga:

ta seria produktów maangielski, rosyjski, hiszpański, francuski, włochy i republiki Czeskiejgłos. domyślna dostawy Angielski system. If potrzebujesz inny język. proszę zostawić nam wiadomość. It wymaga dodatkowej $1 (proszę wybrać następujące linki).

PLS uwaga:ten podręcznik jest tylko w Języku Angielskim. But mamyPDF Angielski, Rosyjskii Hiszpańskiinstrukcja. jeśli jest to potrzebne. wpisz swój adres e-mail. poślę go do ciebie.

jeśli jesteś następujących krajów.otrzymasz odpowiedni system.

rosja i Ukrainy: domyślne dostawyrosyjskisystem.

hiszpania i Chile:domyślna dostawyhiszpańskisystem.

francja:domyślna dostawyfrancuskisystem.

włochy:domyślna dostawywłochysystem.

republika czeska:domyślna dostawyczeskisystem.

powodów, aby Wybrać Naszego Systemu Alarmowego

1, jesteśmy profesjonalnym firmy ochroniarskiej, współpracujemy z wielkiej fabryki. It jest bardziej stabilny i jakość produktów. nie sprzedajemy produkty gorsze.

2, Ten ekran i klawiatura jaśniej, oryginalne fabryczne zasilania, odmówił skopiować. Plac głos syreny jest oryginalny big fabryka. Circular głos syreny jest pirackie małej fabryki. Dla własnego bezpieczeństwa. Należy trzymać z dala od piractwo.

3, zdalne sterowanie APP. Telefon, SMS, pilot zdalnego sterowania, i APLIKACJI, Bardziej wygodny wybór. Bezpieczeństwa pożegnać się z odległości.

4, Nowa płyta główna. Quad-Band GSM Moduł, moduł odmówił niskiej jakości życia.

jak wybrać i wykorzystanie systemu alarmowego

1.teraz istnieje tak wiele rodzajów produktów systemu alarmowego w domu w na rynku, które mogą nie wiesz, jak wybrać najbardziej odpowiednie. tutaj mamy pewne sugestie o tym, jak wybrać i wykorzystanie systemu alarmowego dla ciebie.

2.wiedząc, czy potrzebny jest przewodowy system lub bezprzewodowe jeden. normalnie my polecam bezprzewodowy system, ponieważ jest o wiele łatwiejsze do zainstalowania.

3.nie wiedząc kompletny system alarmowy obejmuje tylko wspólna włamywacz alarm, ale również zawiera alarmu pożarowego (alarm przeciwpożarowy), alarm napadowy, i środowiska Alarm.

4.policzyć liczbę drzwi i okna swojego domu którym włamywacz może dostępu. twój system alarmowy powinien pokrywa wszystkie wejścia w twoim domu.

5.jeśli jesteś pet właściciela, zalecamy, aby korzystać z przyjazne dla zwierząt PIR czujnik ruchu do odporności swojego zwierzaka. bo zwierzę może nawet wywołać fałszywy alarm.

6.zdecydować, jeśli potrzebujesz czujnik Dymu, czujnik gazu, Wireless Flash Syrena do wołowiny swój system alarmowy.

7.znaleźć w odpowiednim miejscu, aby zainstalować panel alarmu.

8.jeśli masz problem z instalacji po przeczytaniu instrukcji obsługi, to lepiej, aby zapytać o pomoc raczej niż wadliwego montażu.

9.pierwszy krok w eliminując fałszywych alarmów jest, aby dowiedzieć się, co jest powodując ich (przyczyny dla niego), takich jak wadliwego montażu, luźne drzwi/okna kontakty, niska baterie lub innego urządzenia kwestii.

10.czy jesteś pozostawiając swój dom na kilka krótkich minut, praca w domu w ciągu dnia lub vacationing po drugiej stronie na świecie, twój system alarmowy powinien być uzbrojony i gotowy do cię ostrzec w każdym czasie.

wystarczy włożyć GSM karty SIM, aby aktywować panel sterowania (Umowy lub Pay As You Go). nie linia telefoniczna potrzebne.

Quad-Band GSM Moduł: 850/900/1800/1900 MHz, do wykorzystania na całym świecie.

obsługuje do 99 linii bezprzewodowych (z jednym bezprzewodowy czujnik w każdej strefy) i 7 stref przewodowych (z połączonych serii liczne czujniki przewodowe połączenia w każdej strefy).

obsługuje Timing Uzbroić/Rozbroić (do 3 grup), częściowe Arm (Domu Arm), Opóźnienie wejścia (Alarm Opóźnienia) i Wyjścia Opóźnienia (Arm Opóźnienia).

pilot alarm system przez telefon i SMS; obsługa do 6 wyznaczone numery telefonów dla alarmu rozmowy w 3 pętle i 3 wyznaczone numery telefonów dla SMS powiadomienia.

System Funkcja Wybieranie: wykonywania połączeń telefonicznych bezpośrednio z panelu sterowania z karty SIM w nim.

automatyczne odtwarzanie z preset 10-sekundowych wiadomość zapisu występuje, gdy alarm i połączenia alarmowego jest odpowiedział.

Powiadomienia SMS w czasie Rzeczywistym Uzbroić/Rozbroić Stanu (Nie Są Obsługiwane przez Większość Innych Niemarkowych Alarmu systemy W Serwisie eBay).

niebieski ekran LCD z zegar czasu, alarm bar wyświetlacz stanu i siły sygnału.

wbudowany w sztuczne intelligent digital voice spiker dla łatwej obsługi.

w czasie rzeczywistym, opóźnienia, 24-godzinny, strefa obrony funkcję programowania obwodnicy.

wbudowany w kopii zapasowej akumulator może trwać do 5 godzin z SMS przypomnienie, gdy AC power off.

pracować jako system alarmowy GSM (z GSM karty SIM) lub Spot system alarmowy (Bez karty SIM).

stabilne i Realiable System Alarmowy

twój dom/biuro jest miejscem, które chcesz zachować bezpieczne, ale coraz wszystkie gadżety wysokiej klasy bezpieczeństwa i usług dostępnych, które pomogą ci zrobić, który jest pricey endeavor. teraz, rolki własne DIY system alarmowy. to więcej zabawy i będzie to zaoszczędzić pieniądze. można uzbroić/rozbroić alarm panel przez telefon, SMS, pilot zdalnego sterowania lub uzbroić/rozbroić przycisk z centrali alarmowej. jeśli często podróży lub chcesz dodać pewien, że twój dom jest bezpieczne, gdy jesteś daleko, system ten jest idealny wybór dla ciebie.

być Tam, Nawet Gdy Nie jesteś

panel alarmu będzie automatycznego wybierania numeru lub wysłać SMS do zaprogramować numer telefonu podczas każdej wykrywania czujnika jest wyzwalany, syrena zabrzmi na miejscu, w tym samym czasie. wszystkie z tych rzeczy pomoże ci mają najlepsze możliwe bezpieczeństwa i sprawiają, że bardzo trudne dla kogoś, aby dostać się do domu lub firmy. ponadto, opcjonalnie urządzeń bezprzewodowych może być dodany w celu uzyskania kontrolę nad innych funkcji, w tym bezprzewodowy czujnik dymu, bezprzewodowy czujnik wycieku gazu, bezprzewodowy repeater sygnału, awaryjne klucz, aby spełnić twoje potrzeby wołowiny swój system alarmowy.

Dwukierunkowa Rozmowa SOS

ten system alarmowy z zaawansowaną technologię Dwukierunkowa SOS rozmowy. to jest połączenie potężny system alarmowy w domu i funkcja SOS Wzywania Pomocy. naciśnij przycisk SOS kluczowym, panel alarmu będzie automatycznego wybierania SOS numer zadanej (można ustawić SOS liczba członek rodziny/lokalnego szpitala). gdy pobiera za pośrednictwem połączenia, głośnik jest domyślnie na, następnie użytkownik może porozmawiać z jego rodziny/Szpital personel bezpośrednio. to daje seniorów i ich opiekunów swobodę z niezależności, jak i spokój. jest to idealne miejsce dla domów z dzieckiem lub starszych mieszkańców, jak pilocie zdalnego dla alarmu pochodzi z przycisku napadowego, które mogą być również wykorzystywane jako caretaker awaryjnego systemu powiadamiania.

życie jest lepsze, gdy jesteś w kontroli (Rozbudowy (Opcjonalnie))

nasz system alarmowy pozwala pozostać w kontakcie z domu łatwo i wygodnie, i z dowolnego miejsca na drodze, w biurze lub podczas na wakacje.

praktyczne Zastosowanie

Funkcja anty-złodziej
z drzwi i czujnik PIR czujnik ruchu, na panelu zostanie wywołany alarm, gdy okna/drzwi są otwarte bez zezwolenia lub gdy czujnik ruchu PIR wykrywania podczerwieni ray z złodziej. An zautomatyzowane SMS tekst wiadomość zostanie wysłane na twój telefon komórkowy jeśli drzwi są otwarte, gdy nie jesteś i syreny zabrzmi w tym samym czasie.

zapobiec Wycieku Gazu
bezprzewodowy detektor gazu daje wczesnego ostrzegania gazu zatrucia pokarmowego niebezpieczeństwie, zapobieganie ryzyku uszkodzenia do ważnych narządów i nawet śmierć. jako pełni nadzorowane bezprzewodowego detektora, to przekazuje wszystkie alerty do centrali, które błyskawicznie do przodu alert na miejscu, a także aktywny alarm panel do połączeń i Wysyłać WIADOMOŚCI SMS do you., który umożliwia szybki i skuteczny odpowiedź w celu usunięcia gazu zatrucia pokarmowego niebezpieczeństwie, ochrona dzieci, osób starszych, a nawet zwierzęta, z niewidzialnego i potencjalnie deadly zagrożenie.

ognioodporne
to jest w pełni nadzorowane bezprzewodowa czujka dymu, który jest kompatybilny z naszego systemu alarmowego. osiągnięcie najwyższej poziomów czułości wykrywania dymu, to zapewnia wczesnego ostrzegania rozwoju ognia. jeśli zainstalować panel alarmu i czujnik dymu w domu, gdy dymu jest wykrywany, to będzie ostrzegać cię przez SMS i Wywoływania. A inteligentny algorytm antykolizyjnej zapobiega sygnał zakłócający przez równoczesne transmisje z wielu urządzeń, jest on przeznaczony do szerokiej gamy domu, zastosowaniach mieszkalnych i komercyjnych.

Wireless Flash Syrena (Opcjonalnie)
z tym wireless flash syrena, może wysyłać out 120db alarm dźwiękowy i flash wbudowanej DIODY LED/światło, gdy systemu alarmów. wymaga to jest podłączony do gniazda zasilania, to również wbudowany akumulator bateria podtrzymująca tak, że może pracować nawet główne źródło zasilania AC off.
zastosowanie

Instrukcja instalacji
jeśli potrzebujesz, można również skontaktować się z policji, ogień dział, szpital lub innych awaryjnego personelu, aby przyjść do domu natychmiast. możesz skontaktować się z dzieckiem/starsze w celu potwierdzenia, czy są one okay lub w potrzebie asistance.

mamy więcej Przewodowe i Bezprzewodowe Czujniki/Detektorów do wyboru, jeśli masz jakieś potrzeby lub specyficzne wymagania, kliknij, aby kupić to:

o wysyłce

co do wysyłki sposoby, będziemy wybrać najlepsze i najszybciej jeden dla ciebie w zależności od różnych krajów. od China Post Lotnicza Parcel zabrania baterii, będziemy normalnie wysyłać rzecz przez Holandia Poczta, singapur Poczta lub Pocztę Szwedzką zamiast. uprzejmie prosimy o kontakt ze mną w każdej chwili, jeśli masz jakiekolwiek pytania. Wish u dobry dzień!

o deklaracji

jeśli wybierzesz DHL lub Fedex, polityka każdego kraju jest inny, być może trzeba płacić dodatkowych opłat celnych. We nie może zmienić go. But możemy zadeklarować niską price. Aby uniknąć wysokich opłat celnych. jeśli pakiet jest 1-3 kg, mamy domyślnie zadeklarować 20-$ dolarów 50.If masz jakieś inne wymagania. proszę zostawić wiadomość do mnie. Każdy nabywca ma obowiązek, aby wyczyścić zwyczaje. If paczkę nie może być usunięty, to zostaną zniszczone. to będzie bardzo duże straty., Aby uniknąć utraty. proszę wybrać odpowiedni shipping services. thank ciebie.

Podobne Produkty