High Quality Car Styling 26 SZTUK Pełne Ramy Okna Wykończenia Ze Stali Nierdzewnej Pokrywa Z B Filar Suzuki S na krzyż SX4 2014

High Quality Car Styling Stainless Steel 26PCS Full Window Frame Trim Cover WITH B Pillar For
  • Sprzedawca X3speedauto Store
  • Cennik US $85.00piece
  • Cena Sprzedaży US $85.00piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $0.00piece0% off
  • Oceny 0.0 (0)

Specyfikacja przedmiotu

Typ artykułuChrom stylizacja
Zewnętrzna badania certyfikacjiIso9001
Nazwa markiOUBOLUN
MateriałZe stali nierdzewnej

Opis Produktu


FitSuzuki S-Krzyż SX4 2014 + warunek: 100% nowy w Pudełku materiał: Wykonane z Wysokiej Jakości Stali Nierdzewnej 304 obejmują: 26 SZTUK dobrej Jakości, Wykonane w ISO9001 9002 Fabryki łatwa Instalacja, 3 M taśma jest attachted z tyłu
przedmiot Zostanie Wysłany W Ciągu 1-2 dni roboczych, jak tylko Płatność Verified. międzynarodowe Nabywcy C Uwaga:

A) należności celnych przywozowych, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. te opłaty są nabywcy odpowiedzialnością.

B) Proszę Skontaktować Się z urzędu celnego zielenią ustalać co te dodatkowe koszty będą przed licytować/kupienie.

wysyłka Sposób: Chiny i usługi HongKong Paczkę Powietrza, EMS ciepłe Promopt: międzynarodowa wysyłka jest Niestabilny, działka może być trzymać przez organy celne lub innych czynników od czasu do czasu, Prosimy O Kontakt, jeśli nie otrzymywać rzecz w normalnym czas wysyłki. zawsze staramy się jak najlepiej rozwiązać problem z naszymi klientami. JEŚLI nabywca musi DHL/Fedex Biznesu wysyłki, prosimy o kontakt z nami!
wszystkie sprzedaże są ostateczne, proszę zapoznać się z naszą Plicy Powrotu dokładnie przed zakupem. 30 dni gwarancji usługi! jeśli nie jesteś zadowolony z naszej pozycji, możesz zwrócić go do nas, rzecz musi być nigdy nie używany. wiemy, że może być zajęty w czasami, który zapomniał sprawdzić działka. But Nie Ma powrotu będą akceptowane w ciągu 14 dni po pakiet być otrzymał. jeśli kupujący otrzyma wadliwy i nieprawidłową pozycję, proszę zapewnić wyraźne zdjęcia do nas, abyśmy mogli zwrot lub wysłać wymiany do ciebie. wszystkie powrotne muszą być w zupełnie nowym stanie co oznacza, rzeczy nigdy nie zostały zainstalowane i przechowywane w oryginalnym opakowaniu, w przeciwnym razie 15% zarybiania opłata. odmówił/Undeliverable pakiety podlegają 15% zarybiania opłata minus wszystkie koszty wysyłki opłaty związane. kupujący jest odpowiedzialny za koszty wysyłki zwrotnej opłat w każdym przypadku. Wysyłka, opłat manipulacyjnych nie podlegają zwrotowi w każdym przypadku powrotu.
X3speedauto, jesteśmy profesjonalnym Auto Części firma założona w 2007.we mają 2000 centiare Przechowywania w Guang Zhou z China. Firma jest profesjonalna na Auto części DIY dekoracji, i tak dalej. skontaktuj się z nami za wszelkie uwagi, pytania lub sugestie, które mogą mieć, będziemy szczęśliwi, aby pomóc.
Weclome do sprzedaży hurtowej, Więcej rabat, skontaktuj się z nami!

Podobne Produkty