Wysokiej jakości stali nierdzewnej drzwi parapetu Scuff Plate Witamy Pedal dla Mazda3 Mazda 3 2014 2015 2016 2017 Samochodów Stylizacji akcesoria

High Quality Stainless Steel Door Sill Scuff Plate Welcome Pedal For Mazda3 Mazda 3 2014 2015
  • Sprzedawca Guangzhou upward trade Co., Ltd.
  • Cennik US $40.00piece
  • Cena Sprzedaży US $28.00piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $12.00piece30% off
  • Oceny 4.9 (94)

Specyfikacja przedmiotu

Typ artykułuChrom stylizacja
Zewnętrzna badania certyfikacjiIso9001
Nazwa markiDOUTIAN
MateriałZe stali nierdzewnej

Opis Produktu

wysokiej jakości stali nierdzewnej drzwi parapetu Scuff Plate Witamy Pedal Dla Mazda 3 2014 2015 2016 2017 Samochodów Stylizacji AkcesoriaMazda3

specyfikacjaModel Rok: 2013 20142015 2016 2017

materiał:ze stali nierdzewnej i tworzyw sztucznych
obejmują:zestaw 4 sztuk
łatwy montaż bez użycia narzędzi.
motoryzacja taśma klejąca jest przymocowana

Opis produktu


wysyłka:

podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. będziemy wysyłać rzeczyw ciągu 5 dnipo zakończeniu płatności.

nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. należy pamiętać, że buyerers jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówili przesyłek.

gdy pojawi się rzeczy twój zamówiony, w ciągu 24 godzin, proszę dokładnie sprawdzić. skontaktuj się z nami bezpośrednio.

jeśli masz nie dostał go w ciągu czas wysyłki, prosimy o kontakt us. we sprawdzi go dla ciebie z urzędu pocztowego i zwyczaje.

zwroty:

dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy.

kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach. jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane, nabywca będzie odpowiedzialna za takie szkody lub straty, a my nie dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy. kupujący powinien spróbować złożyć reklamację w firmie logistycznej, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty.

nabywca będzie odpowiedzialny za wysyłek opłat wracać rzeczy.

odpowiedź:

twoja satysfakcja i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne. proszę zostawić pozytywne opinie i 5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług.

jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszych produktów lub usług, uprzejmie prosimy o kontakt z nami przed wyjazdem negatywną opinię. dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i zapewnić państwu najlepsze usługi dla klientów.

uwaga:

proszęupewnić się, że przedmiot pasuje do twojego samochodu przed złożyć zamówienie, jeśli nie wiesz, proszę skontaktować się ze sprzedawcą, do wyboru, dzięki!

Podobne Produkty