Hist01 Stamping Tool 15x15cm Perfect For Position Cardmaking Scrapbooking

Hist01 Stamping Tool 15x15cm Perfect For Stamping Position Cardmaking Scrapbooking
  • Sprzedawca -
  • Cennik -piece
  • Cena Sprzedaży -piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej -0.00piece0 off
  • Oceny 4.8 (89)

Specyfikacja przedmiotu

Nazwa markiSurprise Creation
TypStandardowy znaczek
WykorzystanieInne
MateriałInne

Opis Produktu

niespodzianka Creation Tłoczenia Narzędzie jest przeznaczony dla jasnego stamp tłoczenia. ok. rozmiar 15.2x15.2 cm (6x6 "). narzędzie to pomoże ci uzyskać doskonałe, dokładne obrazu za każdym razem. za pomocą Innych niż stałe wymienny papieru washi taśmy na pobyt w miejscu, i z pieczęcią zawsze pobyt tam w tej samej pozycji, możesz znaczek znowu i znowu (nawet ci nie uzyskać pełny obraz w pierwszej próbie), daje bezkonkurencyjnej profesjonalny wygląd do projektu.

tłoczenie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, narzędzie tłoczona na zawiasach pozwala precyzyjnie pozycji swój wizerunek i creat doskonałe wrażenia za każdym razem znaczek.

-nie więcej marnowania czasu lub pieniądze zmarnowane rzucanie dala próbami

-po prostu ponownie znaczek obrazy, które nie zaimponować doskonale

-szybko i łatwo creat identyczne karty i projektów

łatwy w użyciu narzędzie Tłoczona pomysł dla:

-podstawowe tłoczenia

-powtórzyć tłoczenia

-precyzyjne (re) pozycjonowanie

-nakładanie warstw tłoczenia z różnych kolorach

kroki w użyciu:

-otwórz narzędzie tłoczona

-miejsce kartony lub papieru na płyty bazowej, zabezpieczenia go z braku stałe wyjmowanym taśmy

-pozycji znaczek na kartony lub papieru

-zamknąć pokrywę, aby podnieść stamp

-otworzyć pokrywę i atrament znaczków

-zamknąć pokrywę i zastosować pewne ciśnienie do znaczek wrażenie

-Re-stamp ink w razie potrzeby i powtórz dla doskonale inked impresje

-jeśli chcesz znaczek w różnych kolorach, można również dodać inne kolory na znaczek

ze względu na przezroczystej powierzchni, to może dostać jakieś odcisków palców na kiedy pakiet pracowników zapakować go. to może również dostać jakieś zadrapania podczas transportaion, ale to nie wpłynie to funkcja.

proszę pozwolić trochę różni się w rozmiarze ze względu na pomiarze ręcznym.

Czas obsługi i Szczegóły Dostawy

> wysyłamy wszystkie zamówienia w 24-48 godzin po płatność została potwierdzona arrviral przez Aliexpress (zwykle Aliexpress potrzebują 24 godzin w celu potwierdzenia płatności ze względu na różnicę stref czasowych), z wyjątkiem święta.

> wysyłamy zamówienie w zależności od sposobu wysyłki wybranego w porządku. jeśli chcesz, aby twoje zamówienie dotrzeć szybko i śledzenia, proponujemy możesz wybrać Aliexpress Standardowa wysyłka, który jest szybka i śledzenia; Lub China Post Rejestrowego Airmail, który jest również śledzenia. jeśli twój kraj nie jest w naszym darmowa wysyłka listy, proszę zwrócić się do szybkiego i śledzenia wysyłki. jeśli nie chcą płacić za wysyłkę, możesz wybrać Gospodarcza wysyłka jak Chiny Post Zwyczajne Small Packet Plus, który jest wolny, ale to trwa dłużej i tylko śledzenia w Chinach.

Aliexpress Standardowa wysyłka

-to zwykle trwa 15-45 dni roboczych przyjeżdżać, śledzenia(jest to bardzo szybko najwięcej czasu, więc polecamy kupującym wybrać ten sposób wysyłki, jeśli chcesz, aby twoje zamówienie dotrzeć szybko).

chiny Post Registered Air Mail

-to zwykle trwa 25-60 dni roboczych przyjeżdżać, śledzenia.

chiny Post Zwyczajne Small Packet Plus

-to zwykle trwa 30-60 dni roboczych przyjeżdżać (wysyłka do niektórych krajów, takich jak Peru, brazylia, Rpa itp trwa dłuższy czas około 45-90 dni),śledzenie dostępne tylko w Chinach, nie ma status lub informacji, gdy działka zostawić chiny.

należności Celnych przywozowych Lub Podatku

wszystkie nasze ceny są nie zawierają podatku lub imprort koszty spowodowane w danym kraju. jeśli nie ma wartość limitu w swoim kraju, daj nam znać, lub zostawić wiadomość w porządku, aby przypomnieć nam, aby napisać niższą wartość. jeśli stil muszą płacić podatku lub Należności Celnych w swoim kraju, to jest twoja odpowiedzialność i coś, co musisz zrobić, w celu przestrzegać zasad w danym kraju.

specjalne Przypomina do Odbiorców

szanowny Kliencie, po otrzymaniu przesyłki, proszę otworzyć stronę celu na Aliexpress.com i sprawdzić, czy wszystko jest prawidłowe i upewnij się, że otrzymał wszystkie rzeczy twój zamówiony. dzięki z góry za wsparcie.

informacje zwrotne
> jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, uprzejmie proszę dać nam Pozytywnej Informacje Zwrotne 5-Star, który zachęci nas zrobić masło. dziękuję!
> jeśli nie otrzymasz swoje zamówienie, lub jeżeli masz jakiś problem, gdy można odbierać zamówienia, skontaktuj się z nami najpierw przed opuszczać neutralną lub negatywną opinię. zrobimy co w naszej mocynajlepiej rozwiązaćproblemi jesteś zadowolony, pozostawiając wam szczęśliwego zakupy nastrój tutaj. Thank ciebie!