Męskie Długie rękawy koszulki 2017 unii garnitur męskie z krótkim rękawem MMA rashgard zestaw Odzież Topy i Koszulki

Men S Long Sleeves T Shirts 2017 Union Suit Men S T Shirts MMA Rashgard Kit
  • Sprzedawca South Valley Store
  • Cennik US $19.99piece
  • Cena Sprzedaży US $10.00piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $9.99piece50% off
  • Oceny 4.8 (12)

Specyfikacja przedmiotu

Typ artykułuTopy
Topy typuTees
PłećMężczyźni
Sprzedaż przez OpakowanieNie
Długość rękawa (cm)Pełna
KołnierzO-neck
Typ wzoruList
MateriałLycra,Modalne,Bawełna
StylMoto & Biker
Rodzaj tkaninyJersey
Nazwa markiDay south valley
Z kapturemNie

Opis Produktu

południowa Dolina odzież marki

gotowy do pracy Czuć Gotowe

odzież wprowadził cechy produktu:
funkcja 1:
przechowywać w suchym pomieszczeniu, usunięcia wilgoci, wentylowane i schłodzić wysypka guard prawidłowo PRO jest wykonane przy użyciu high-tech tkanin, które szybko pot dala przez tkaniny, utrzymanie go z dala od skóry, suszarnia sportowców pozostawiając uczucie. ten mokro leczenie zmniejsza ciężar odzieży, utrzymanie sportowiec jako sucha, jak to możliwe i na dłuższy okres komfort.
funkcja 2:
zmniejszyć tarcie, komfort priorytet, wysypka guard Pro może być tak elastyczna jako sportowiec 's ciała. korzystanie z miękkiej tkaniny poliestrowej z rurowa struktura i gładka szwy zwiększa komfort i unika się sportowiec 's tarcia. struktura rurowego usuwa szwy na bokach ciała, podczas gdy płaskie szwy w szyi upewnić się, że nie ma tarcia ze skórą. czy w treningu lub w grze, może pomóc pobyt sportowców sportowe.
Function3:
Tight komfort, funkcjonalne wydajność jest kluczem Miękkie, elastyczna tkanina może zapewnić blisko komfort, blisko sportowiec mięśnie 's,, aby pokazać swoje ciało. badania pokazują, że ciasne ubranie może zwiększyć wydajność mięśni i zmniejszenia drgań mięśni i drżenie, jak te mogą spowodować straty energii i zmęczenie mięśni.
nasza NanGu Odzieży Firmy: ze względu na sen urodzony, stosować się do najwyższej jakości, przylegają do najnowszej technologii, stosować się do poetyckiej i odległym miejscu. ciężko pracować, moi przyjaciele. ponieważ nasza insistence sprawia, że świat lepszym miejscem.

mamy Seiko każdy szczegół, każda igła, pierwsza linia .......

uwaga: dane Te są instrukcja błąd pomiaru1-3 CMczysto normalne.

Podobne Produkty