Błyszczące S 200 Seal Stamper Ruchome Znaki Alfanumeryczne Połączenie Drukarki Stacjonarne Biuro Biznes TF

Shiny S 200 Self Inking Rubber Stamp Custom Office Stationary Business Mini Stamper 48
  • Sprzedawca BINGHAO Store
  • Cennik US $34.59piece
  • Cena Sprzedaży US $22.48piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $12.11piece35% off
  • Oceny 4.9 (8)

Specyfikacja przedmiotu

MateriałGumy
TypStandardowy znaczek
WykorzystanieInne

Opis Produktu

błyszczące S-200 Seal Stamper Ruchome Znaki Alfanumeryczne Połączenie Drukarki Stacjonarne Biuro Biznes

SKU: AHA00207A

pakiet Zawiera:

2 x Gumy typu (4mm-405 znaków, 5mm-196 znaków) 1 x Pieczęć Pad(bez tuszu) 1 x Pinceta 1 xUchwyt Stamp 7 x płyta (assrted kształtach i rozmiarach do 5 linie)

opis:

Nazwa produktu:
Rodzaj produktu: S-200
waga: 0.11 KG
1. Model: S-200
2. Zawartość: 0-9 AZ i interpunkcja
3. Dane Techniczne: postaci wysokiej 4mm i 5mm
(4mm: 405 tabletki, 5mm wysokość: 196 tabletki)
4. Drukowane dane techniczne: może być drukowane 1 linia do 5 linii
5. Stosuje Się do: Pocztówki, kod daty produkcji opakowań, kod partii Produkcyjnej, obowiązuje okres kod, kod Daty Żywności Karton, wyroby Ze Szkła, wyroby z Drewna, Cyfrowe produkty rurowe, PCV produkty planszowe, Płytek Drukowanych, Materiały Biurowe
zastosowanie tworzyw sztucznych konstrukcji stalowej, nadruk jasne
plastikowe pudełko rozmiar: około 21.3*16*2.5 cm

kolor: Czarny Czerwony Niebieski Zielony (domyślnie red), Jeśli potrzebujesz inny kolor, prosimy o kontakt z nami.

linków do innych modeli:

ta aukcja jest dla S-200:

płatności Opis
1. Metoda Płatności Akceptowane: DEPOZYT, Alipay, Karta kredytowa, T/T, Western Union i Moneybooks.
2. będziemy pisać niższą wartość na opakowaniu, aby uniknąć produkują taryf. każdy kraj ma inną politykę taryf. my nie pobiera żadnych podatków i obsługi sprzedaży.w każdym razie, nie ponosimy odpowiedzialności za podatek (VAT)/Należności Celnych Przywozowych lub równoważne pojawia się od dostawy transakcji. proszę sprawdzić lokalne niestandardowych przepisy i odwiedzić lokalne zwyczaje dział strona przed zakupów.
wysyłka
1. tylko wysyłamy potwierdzający adres podany przez ESCROW (Alipay). zanim zapłacisz, upewnij się, że twój adres i numer telefonu w ESCROW (Alipay) adres notatki dla bezpiecznej żeglugi.
2. We będzie starał się jak najlepiej, aby zapewnić państwu najbardziej niezawodne, niedrogi sposób wysyłki usługa. ale czasem międzynarodowa dostawa wysoce zależy na Firmy kurierskiej, lokalnych customs i obowiązkach/. jeśli nie otrzymasz rzeczy na czasie, proszę skontaktuj się z nami w celu uzyskania pomocy. dziękuję za wyrozumiałość.
3. Zamówienia będą wysyłane przez Chiny Poczta Airmail Zarejestrowana (Domyślnie), EMS, DHL i FEDIX itp (Ekspresowe potrzebują dodatkowego wynagrodzenia).
4. You może płacić ekstra wysyłka koszt, aby uzyskać ekspresową dostawę, takie jak EMS, DHL lub FEDIX. to po prostu trwa 3-7 dni roboczych otrzymywać zamówienia, prosimy o kontakt w razie potrzeby.
powrót
1. Jeżeli rzecz nie może pracować w porządku, proszę sprawdzić dwukrotnie, aby potwierdzić, że produkt jest uszkodzony i przedstawiciel jak najszybciej skontaktować się z działem obsługi klienta, daj nam znać Szczegółowe Problemu, zrobimy co w naszej mocy, aby ci służyć.
2. jeśli otrzymał an nieprawidłowy, uszkodzone, uszkodzony, lub pozycja nie opisany, skontaktuj się z nami do częściowego/pełnej refundacji lub wymiany na nasz koszt.
3. Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, skontaktuj się z nami w ciągu 30 dni po pakiet otrzymał. produkty zwrotu musi być w oryginalnym stanie: w tym polu, opakowania i wszystkie inne akcesoria. zwroty, które są wynikiem klienta odliczenia błąd będzie przedmiotem rzeczywiste koszty wysyłki z refundacji.
4. Nabywca powinien zapłacić za powrotnej wysyłki opłaty, jeśli Wszystkich NIE Sprzedawca Pomyłki zwrotów za zwrot. (E. g. you przyniósł złym rozmiarze lub niewłaściwy element).
5. Please upewnić się, że przedmiot NIE mają man-made sabotaż. jeśli uszkodzony go, należy PAMIĘTAĆ, że koszty przesyłki opłata nie podlega zwrotowi, wszystkie koszty wysyłki zwrotnej opłata powinna zapłacona przez kupującego, chyba że element DOA.
6. Please kontakt przed zwrócić przedmiot, oferujemy państwu odpowiedni adres zwrotny.
informacje zwrotne
1. gwarantujemy 100% satysfakcji klienta.
2. będziemy dać szybką odpowiedź na twoje pytanie. (Zwykle w ciągu 24-48 godzin!)
3. Please kontakt najpierw przed opuszczać jakaś Negatywną opinię lub podnoszenie sporu. my postaramy się jak najlepiej rozwiązać problem w sposób, będziesz zadowolony!