48/60/100/120 Kolory Żel Pióra Atramentu Metalowe Długopisy Żelowe Zestaw Wkłady Pastelowe Neon Glitter Szkic rysunek Kolorowy Długopis Piśmiennicze Szkoła

Smart 60 Gel Pens Set Color Gel Pens Glitter Metallic Pens Good Gift For Coloring Kids
  • Sprzedawca Children ABC
  • Cennik US $17.99piece
  • Cena Sprzedaży US $13.49piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $4.50piece25% off
  • Oceny 4.8 (1)

Specyfikacja przedmiotu

TypDługopis żelowy
Żel pióra atramentu typCiecz atramentu
WykorzystanieBiuro i szkoła pen
Żel pióra atramentu funkcjiNormalne
Nazwa markiLodibe
Wymazywalnej lub nieNie
Pisanie punkt0.8mm
MateriałPlastikowe

Opis Produktu

cechy:
48 Kolor Zestaw:
48 exclusive kolory: 6 standard, 6 neon, 6 wirować, 12 glitter, 10 metalowe, 8 mleczny. Przezroczysta powłoka zewnętrzna ułatwia przeglądanie i dostęp do duża różnorodność kolorów.
Smooth pisanie: Te tusz tusz żelowy długopisy mają sypki i bez wysiłku schodzenia wraz papieru.
wolny kwas: nie Musisz się martwić o tych żel długopisy kolorowanka uszkodzenia papieru dostawy.
idealnie wielkości: 0.8-1.0mm wskazówka zakres zwiększa kontakt z papieru dla płynnej schodzenia i lepiej trzymać z tuszem na papierze na powierzchnię. Idealny do rysowania i pisania podobne.
wygodny: The tusz żelowy długopisy mają długopis klipów na ich czapki i są w plastikowym opakowaniu, które można wykorzystać do przechowywania.
łatwy do uchwycenia: Wygodne plastikowe obudowy pozwala utrzymać pełną kontrolę nad żel długopisy barwienia.
60 Kolor Zestaw:
60% więcej atramentu: każdy długopis żelowy posiada 60% więcej atramentu niż innych marek. Dolnej linii, wszystkie żel długopisy w końcu zabraknie atramentu, ale artlicious długopisy żelowe będzie przetrwać wszyscy inni. otrzymasz więcej za swoje pieniądze.
60 unikalne kolory: każdy długopis żelowy jest wyjątkowy kolor. There ma duplikatów w zestawie i m. in. kolory jak brązowy, biały i ziemia tone kolory. Here jest kolor podział według kategorii-12-Glitter, 18-Pastel, 12-Metallic, 12-Fluorescence, 6-Mixed kolor.
Premium quality: Wszystkie długopisy żelowe nie podlegają pachnące, nietoksyczny i wolnych kwasów i nie będzie krwawić przez lub pominąć. Our długopisy mieć od 0.8 do 1.0mm porady, które sprawiają, że idealnie nadaje się do kolorowanki. The tylko zestaw potrzebne dla wszystkich twoich craftingu i barwienia potrzebuje.
podstawowym wykorzystuje: Fantastyczna żel długopisy dla dorosłych kolorowanki, kolorowanki dzieciaka, klasyczny rysunek i standard pisania.
100 Kolor Zestaw:
ostateczny zestaw 100 unikalne długopisy żelowe: Incredible asortyment doskonała jakość wykonawca długopisy żelowe, które zawierają 25-Glitter, 37-Pastel, 19-Metallic, 13-Fluorescence, 6-Mixed kolor
profesjonalna jakość: pisanie długopisy, które zapewniają wyjątkową spójne sypki atramentu z gładkim glide, który pozwala tworzyć doskonałe linie z każdym użyciu.
120 Kolor Zestaw:
120 Różne kolory-Żywych Kolorach z 9 różnych stylów, nie duplikatów, idealny do rysunków, szkicowania, doodling, scrapbooking, i zaproszenia
Super jakość gel pen-nietoksyczny, wolnych kwasów, garnitur dla wszystkich grup wiekowych, zabawa i bezpieczny wybór prezent. dzieła trwałe porady, walki bezpłatny gładka kolorowanki
już smooth pen ink-Dłuższe pióra atramentu zapewnia dłuższą używając czasu, sprawnego przepływu atramentu i szybciej suche gwarancja nie-rozmaz wspaniałe kolorowanki doświadczenia
przypadku wygodnym opakowaniu do przechowywania-Krotnie-w stanie z przydatne przystawki przyciski, łatwe do przechowywania w plecaki lub półki i, aby wybrać kolor, który chcesz
nieograniczona wykorzystuje: Niech swoją wyobraźnię run dzikie podczas korzystania z tych artysta jakości długopisy żelowe, jak ich zastosowania są nieograniczone.
pakiet zawiera:
1x48/60/100/120 Kolor Glitter Gel Długopisy
1 x Rękawic Prezent