Xiaomi Oryginalny Smartmi tłumik UV Bakteriobójcza Powietrza Nawilżacz dla domu Aromat olejku danych Smartphone APP Sterowania Mi

Xiaomi Original Smartmi Humidifier For Home Air Dampener UV Germicidal Aroma Essential Oil Data Smartphone Mi
  • Sprzedawca Mi homes Store
  • Cennik US $189.00piece
  • Cena Sprzedaży US $189.00piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $0.00piece0% off
  • Oceny 5.0 (65)

Specyfikacja przedmiotu

CechyGniazdo,Miga,Magnetyczne
Stan zgromadzeniaReady-to-go
Skala1:12
Nazwa markiXiaomi
Kontrola kanałów2 kanałów

Opis Produktu

Xiaomi Oryginalny Smartmi tłumik UV Bakteriobójcza Powietrza Nawilżacz dla domu Aromat olejku danych Smartphone APP Sterowania Mi domu
główne Cechy
• zapewnić zdrowe i świeże powietrze dla ciebie
przyjęcie • UV-CCL lampy ultrafioletowe, to może zabić bakterie i zwolnić świeże powietrze
disc • o wysokiej częstotliwości, to może nawilżają skórę
• wykonane z ABS materiał antybakteryjny
• górna wtrysku wody, wygodny i łatwy
• 3.5L dużej pojemności wodnej, korzystanie czas jest 16 h
• inteligentna kontrola nawilżania, utrzymuje wygodne wilgotności
• różne prędkości w różnych okolicznościach nawilżania
• jeśli podnoszenia zbiornika wody, nawilżacz przestanie działać
• otwarty zbiornik wody, łatwe do czyszczenia
pobierz • Mi Inteligentnego Domu z APP store, aby uzyskać więcej doświadczenia
Discription Illustrated
UVGI sterylizacji ultrafioletowe, oczyścić każdą kroplę wody dla ciebie
wysoki poziom znacznie konotacji w wyglądzie, w celu dokonania powietrza, którym oddychamy bardziej czyste, wygodne, intelektualnej metrów aseptyczne nawilżacz z Japonii ray (Stanley) z zimną katodą ultrafioletowe UV-CCL lampa bakteriobójcza, na każdą kroplę rozpylanie wody przed sterylizacji, niszczą bakterie z nici DNA ultrafioletowym oświetlenia, może zabić 98.8% bakterii w wodzie, zwolnienie z czyste i wilgotnego powietrza, od następnie na nie musisz się martwić o do oddychania zarazki.
uwaga: to jest nowa wersja, to jest prawdziwy obraz
składniki antybakteryjne materiałów kadłuba, odmówił bliski kontakt z bakterii
bakterie i grzybów w celu uniknięcia kadłuba na dodatek, wszystkie elementy brodzenia wykorzystanie przeciwbakteryjne elementy z tworzywa abs. skuteczne hamowanie escherichia coli, pseudomonas aeruginosa, staphylococcus aureus, klebsiella pneumoniae bakterii. zwłaszcza w środkowych waterway zarządu aspergillus rodzaju antybakteryjne materiałów, pomiędzy powłoki formy grzybów, takich jak MAO efekt jest silniejsza.
na wtrysku wody jest zaprojektowany, dodać wody mała rzecz bardziej wygodne
Smartmi aseptyczne wykorzystuje zaworu elektromagnetycznego i poziomu wody nawilżacz indukcyjne technologii innowacji, w każdej chwili i w każdej chwili do uruchomienia, nie wpływa na działanie nawilżacz, dogodnych zapisać martwić.
3.5L duża pojemność zbiornika wody, maksymalna zrównoważony nawilżania przez 16 godzin.
otwórz zbiornik wody i wody do czyszczenia w zasięgu ręki
zbiornik czystej wody, aby zapewnić nawilżacz zdrowia run regularnie. Smartmi aseptyczne nawilżacz unikalne narażenia na działanie otwarty zbiornik wody, pedestal sink w jedną stronę otwarte wody przechodzi skomplikowany projekt, użyteczny ręka czyste każdym rogu, bezpośrednio do czyszczenia w zasięgu ręki.
wysokiej częstotliwości atomizacji, niech ciało 60 minut pitnej butelkę wody.
chcesz być sterylne parowa spa twarzy, Smartmi aseptyczne nawilżacz jest dobry wybór, wysokiej częstotliwości ultradźwiękowej atomizacji, KORZYSTA z wysokiej jakości szkła glazury zrobić obróbki powierzchni, porcelana ciała po dwóch wysokiej temperatury spiekania. Spray wysokość od 0.8 m do 1.2 m, również niech dotyk skóry więcej grzywny mgły wodnej. po wyjęciu z mgły kwotę do 355 ml/h, odpowiednik godziny, aby przeniknąć w ilości wody w butelce wody mineralnej.
inteligentne sterowanie, preset nawilżania własnego komfortowe środowisko
Smartmi aseptyczne nawilżacz jest czujnik temperatury i wilgotności, to może ocenić na własne oczy chronić środowisko warunki nawilżania, w wilgotności w warunkach 40% lub mniej, poprawić atomizacji kawałek prędkości drgań i prędkości wentylatora, niech więcej wilgotnego powietrza do środowiska. w wilgotności > 60% środowiska, kontrolować prędkość nawilżania w pewnych granicach. w celu zapewnienia trwałego komfort ciała ludzkiego nawilżania. gdy wilgotność środowiska 70% automatycznie zatrzymuje nawilżania. wilgotność, aby utrzymać standardowy zakres w zdrowy i wygodne.
podwójna ochrona wody
wykorzystuje monitorowania poziomu wody z pojemnościowe wykrywania brak wody urządzenie zabezpieczające, podwójnego ubezpieczenia. gdy urządzenie wykryje niedobory wody będzie Automatyczne zatrzymanie, co zapewnia bezpieczeństwo i przedłużyć żywotność ultradźwiękowy rozpylacz
bezpieczne, niskie napięcie pracy
wykorzystanie wejście 34 v, adapter w zewnętrznej, przewód zasilający z dala od boku kadłuba, najwyższą ziemi, aby uniknąć porażenia prądem możliwość endangering ludzkiego ciała.
MI App Sterowania Inteligentnego Domu